Відгуки про діяльність ГО “Моя родина”

жовтень 2014– Відгук Людмили Лукьянець,  учасниці благодійного тренінгу ГО “Асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій”, Київ, за участю,  в тому числі психологів – фахівців ГО “Моя родина”, Усатенко Ганни.

Хочу Вам подякувати за можливість поспілкуватись та отримати інформацію від тренерів – практиків, що знають матеріал, який надають з середини. Особисто для себе з кожного блоку взяла по троху.  давати пипершого контакту та які потрібно і можна за
1. Надзвичайно важлива тематання, як побудувати розмову.
2. Вразила тема  по роботі з втратою та “Ріка втрати”, яка дає можливіть наочно побачити що відбувається з людиною, які життєві етапи вона проходить переживаючи втрату.Важливими для спеціалістів, на мою думку, є практичні поради щодо візиту в сім, першої зустрічі, можливої реакції та необхідної поведінки фахівця.
3.На одному диханні сприймалась інформація, яку надавала пані Катерина. Відчувалось, що вона практик, який не тільки знає матеріал, а й вміє і може цікаво його викласти. Для себе особисто взяла військовослужбовців за типами.
Загалом, враження від тренінгу – позитивне. Як би не така важка для сьогодення тема ,і якби говорити  не про конкретних людей,коли є розуміння що за кожною історією, прикладом  стоїть чиясь доля то можна було б сказати що тренінг був цікавим, пізнавальним.Та враховуючи все попереднє, хочу сказати що він на сьгоднішній день не життєво необхідним фахівцям, які насамперед працюють з даними категоріями клієнтів та з даною проблематикою.
Тому ще раз хочу Вам подякувати за надану можливість участі в тренінгу і відверто шкодую що не матиму фізичної мжливості бути присутньою на практичній його частині, де, як я розумію буде все саме цікаве.
З повагою, Людмила Лукянець