Відео

Статеве виховання дітей. Лекція у форматі TED.

Як говорити з дітьми про дорослішаня, стосунки, зміни їхнього тіла, чутливість, першу закоханість тощо. Запис виступу Ганни Усатенко, психолога, консультанта закладів освіти, засновника соціального підприємства “ДивоГра” www.dyvogra.com

Протидія цькуванню і булінгу в дитячому середовищі. Лекція у форматі TED, 2018

Виступ психолога Ганни Усатенко на міській благодійній конференції LedBro. Основні ознаки булінгу: чому виникає цькування і як цьому запобігти. Як допомогти дітям, що робити батькам та фахівцям.

 Подростки. Підлітки. Передача “Щоденник для батьків”. Канал Тоніс. 2014 .

Психологія підлітків. Спілкування підлітка з батьками. Криза підліткового віку. Процес віддділення дітей від батьків протягом дорослішання. Запис сімейної консультації Яни Манастирної, тренера центру “Психея”.

Проект “ДивоГра”: Використання візуальних підказок у спілкуванні з людьми з особливими освітніми потребами”

Телесюжет про соціальне підприємство “ДивоГра” – розробника літератури для розвитку мовлення та комунікації у дітей з особливими освітніми потребами. Розповідь про книжки з піктограмами для навчання вдома та інклюзивної освіти дітей з діагнозом аутизму, діслексією, іншими особливостями мовлення та мислення. Запис виступу Ганни Усатенко, психолога, консультанта закладів освіти, засновника проєкту “ДивоГра”

Відео про молодих людей, які переживають кризу психічного здоров я, та про важливість підтримки.  Інститут психічного здоров’я Українського Католицького Університету

Добра ініціативаhttp://www.itgetsbrighter.org/ “It Gets Brighter” (“Стає ясніше”, “Стає зрозуміліше”) збирає та показує короткі відео, які є посланням надії для тих, хто має проблемами з психічним здоров’ям або для тих, хто їх підтримує. Ми віримо, що краще виражати те, що є в наших думках, ніж намагатися це пригнічувати. Наша місія полягає в тому, щоб дати тим, хто страждає, надію, що стає ясніше та зрозуміліше. Приєднуйтеся до нас, щоб припинити мовчання та розширювати права та можливості молодих людей шукати допомогу та підтримку, які можуть привести до одужання”.

Усиновлення. Прийомні сім’ї. Сімейні форми влаштування дітей-сиріт

Коментар психолога Ганни Усатенко до передачі “Щоденник для батьків”. Канал Тоніс. 2013 рік

“Щоденник для батьків” – передача про сімейні форми влаштування детей-сиріт, опіку і прийомні сім’ї: правові та психологічні аспекти.

Опіка. Передача “Щоденник для батьків”, ч. 2.

Бесіда психолога Ганни Усатенко з прийомними батьками, опікунами, усиновителями і всиновленими дітьми. Канал Тоніс. 2013 рік

видео психолог киев
видео психолог киев
видео психолог киев
видео психолог киев