Реалізовані проєкти

Я психолог, громадський діяч, психотерапевт в емоційно-фокусованому напрямі терапії, лідерка соціального підприємства “ДивоГра” (м. Бровари), засновниця громадської організації “Центр соціально-психологічної підтримки сімей “Моя родина”.

Маю досвід консультування та викладання з 2002 року. З 2013 року я розробляю тренінги для дітей, підлітків та молоді, а також проводжу навчання фахівців освіти та соціальної сфери.

Мій практичний досвід

Консультую з 2002 року, з 2005 по 2013 рр. працювала у сфері управління персоналом та навчання персоналу, з 2009 р. веду приватну практику, надаю послуги з індивідуального консультування та психологічної допомоги сім’ям. З 2014 р. займаюсь волонтерською діяльністю із супроводу сімей тимчасово переміщених осіб. 2015 р. заснувала соціальне підприємство “ДивоГра”, що здійснює розробку посібників із розвитку мовлення, щонайменше 10% прибутку підприємство спрямовує на створення безкоштовних матеріалів для освіти і розвитку дітей з розладами спектра аутизму.

Є членом міжнародної спільноти емоційно-фокусованих терапевтів  International Centre for Excellence in Emotionally Focused Therapy (ICEEFT) . З 2019 є аспірантом Інституту соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України.

Здійснені проекти та партнери

Співпрацюю з українськими та міжнародними організаціями, громадським і приватним сектором,  провела десятки програм, розроблених на замовлення з навчання педагогів, психологів, соціальних працівників, волонтерів. З 2009 року веду популярні лекції з психології для широкого загалу про сімейні стосунки, виховання дітей, подолання наслідків стресу, особисту ефективність тощо.

Більше відео на каналі в Youtube 

 Як ми працємо над замовленням тренінгу

Як замовити тренінг ⇒    або зателефонувати +38 067 721 3971.

Відгуки наших учасників ⇒

Тренінг для дітей та молоді ⇒

Подяки та сертифікати 

Подяки та сертифікати за проведені  програми з консультування та навчання фахівців та  участь у фестивалів та форумах для освітян, соціальних педагогів, волонтерів тощо

Замовити тренінг Ви можете за телефоном +38 067 721 3971 або написати листа на info@psycheya.info

З повагою,  Ганна Усатенко, керівник ГО “Моя родина”, засновник соціального підприємства “ДивоГра”, психолог, бізнес-тренер.