Наші соціальні заходи

Громадська організація ГО «Центр соціально-психологічної підтримки сімей «Моя родина» сворена 2015 року. Співзасновники — психологи Ганна Усатенко та Юлія Завгородня.

За ці роки ми здійснили 6 проєктів, які охопили загальною кількістю 35000 стейкхолдерів, це освітні лекції для педагогічної спільноти м.Бровари 2018 року з поведінкових розладів та онлайн курс з розвитку мовлення засобами альтернативної та додаткової комунікації 2020 року, благодійні закупівлі книжок для дітей з інвалідністю з Winner Україна 2019 року та проєкт з промоції читання на виставці Книжковий Арсенал 2018 року разом з БО «Фонд родини Нечитайло» тощо

З питань співпраці: Ганна Усатенко, співзасновниця організації +380677213971, myfamilyhelp.ngo@gmail.com

2021 рік — створення Асоціації з АДК

Беремо участь у створенні Асоціації з альтернативної та додаткової комунікації в Україні протягом 2020-2021 року. Чекайте оновлень!

Фіналісти конкурсу Globalimpact Awards 2020!

ГО «Центр соціально-психологічної підтримки сімей «Моя родина» у партнерстві з аплікантами конкурсу «Партнерство заради сталого розвитку — 2020». ТОВ «Хуавей Україна» та соціальним підприємством «ДивоГра» стали фіналістами цієї престижної відзнаки завдяки річному проєкту з поширення практики альтернативної та додаткової комунікації для дітей з інвалідністю, вихованців Мостищенської спеціалізованої школи, а також проведення навчальних заходів онлайн по всій Україні.

В рамках проєкту були проведені освітні вебінари з розвитку мовлення у дітей з мовленнєвими порушеннями для батьків, фахівців освіти, соціальної сфери, бібліотекарів з метою промоції читання, які зібрали більше 20 000 переглядів на каналі соціального підприємства «ДивоГра» в Youtube.

Хочемо подякувати Huawei Ukraine за ініційований проєкт у Мостищенській спеціальній школі за участю соціального видавництва «ДивоГра». Наші волонтери взяли участь у поїздках та провели розвиваючі занняття з вихованцями школи. Завдяки підтримці ТОВ «Хуавей Україна» та розробкам соціального підприємства «ДивоГра» діти отримали можливість навчатися за спеціалізованими посібниками. Педагоги закладу та всієї України — пройти курс лекцій та семінарів онлайн для підвищення професійних навичок.

Пишаємось такою співпрацєю!

2019 — 2020 роки   — Благодійна закупівля книжок для дітей з аутизмом та порушеннями мовлення разом з соціально відповідальним бізнесом Winner Україна

2 квітня — Всесвітній день розповсюдження інформації про проблему аутизму.

Ми усвідомлюємо, як важливо дітям з аутизмом мати спеціальну літературу для навчання. Ми знаємо, як важко знайти таку літературу. Разом з благодійниками  — соціально відповідальним бізнесом ТОВ «Віннер», Благодійним фондом Глинянських та соціальним підприємством «ДивоГра» ми здійснили неймовірне — 480 адаптованих книжок були подаровані дітям у спеціальних школах  та інтернатах. Це видання «Сашко іде до школи» — книга, що допомагає дітям підготуватись до навчання та адаптуватись протягом перших місяців у школі. 

Тому ми хочемо подякувати:

1. Winner Group Ukraine
За те, що школи та інтернати отримали книжки видавництва «ДивоГра» для інклюзивного навчання.
За підтримки фонду Глинянських та за участі ГО «Центр соціально-психологічної підтримки сімей «Моя родина» ми подарували 480 адаптованих книжок для розвитку мовлення «Сашко іде до школи», які придбав Winner для українських закладів.

2. Нова Пошта
За надання промокодів для безкоштовної доставки книг у заклади освіти.

Корпоративно соціальна відповідальність і соціальна орієнтованість компаній — це не лише благодійність. Це свідоме ставлення до проблем суспільства. Це підтримка дійсно важливих соціальних проєктів.

Кількість компаній, які підтримують соціальні ініціативи в Україні зростає. Адже, інвестуючи у програми підтримки, компанія забезпечує собі сталий розвиток у майбутньому.
А соціальний сектор отримує необхідну для розвитку та стабільності підтримку.

2018 рік   — «Діти відкривають світ друзям»

спільний проект БО «Фонд родини Нечитайло», соціального видавничого проекту «ДивоГра» та ГО «ЦСППС «Моя родина» — 5 днів розвиваючих активностей в рамках наймасштабнішої книжкової подіїі столиці Книжкового Арсеналу 2019. Мета нашої активності: через ігри та взаємодію налагодити суспільний діалог серед дітей, розповісти про дітей з порушеннями мовлення та навчити наших гостей, як можна дружити всім разом та спілкуватись за допомогою альтернативної комунікації. Сотні дітей відвідали нашу ігрову зону протягом події. Більше 10 волонтерів — студентів Київського педагогічного університету ім .Драгоманова допомагали провести подію. Протягом заходу ми в іграх та квестах розповідали дітям, що серед нас є люди, які не розмовляють внаслідок інвалідності. Але використовуючи жести, погляд, символічні малюнки ми можемо спілкуватись і дружити. За 5 днів заходу діти намалювали більше 1000 малюнків-піктограм, щоб поділитися радістю від того, що вони найбілшье люблять, зі своїми друзями. Найкращі роботи плануємо використати 2019 року в наших безкоштовних заходах для дітей з діагнозом аутизму та порушеннями мовлення, для ілюстрування благодійних видань.

Відео-відгуки наших гостей.

2017 рік   —  волонтерська психологічна допомога

підтримка сім ям із СЖО та тим, які мають дітей з інваліднітсюм.Бровари та Броварського району в рамках власного проекту ГО «Моя родина»

з листопада 2015 року — 2016 рік  —  благодійні лекції  для фахівців освіти та  соціальної сфери м.Бровари та Броварського району в рамках власного проекту ГО «Моя родина»  — «Гіперакивність у дітей  — шляхи взаємодії».

Мета проекту — формування толерантного ставлення до дітей з порушеннями поведінки, надання фахівцям освіти та соціальної сфери базових практичних навичок для встановлення стосунків з такими дітьми та корекції порушеної поведінки під час навчального процесу або соціального супроводу.

  • про гіперактивність та інші порушення поведінки у дітей: причини, прояви, успішну практику взаємодії з такими дітьми та їх батьками,
  • про практичну  взаємодію з дітьми з порушеннями поведінки в процесі навчання та соціального супроводу,
  • про методи корекції поведінки дітей під час навчального процесу на допомогу вчителю та шкільній громаді, а також базові навички для фахівців соціальних служб по взаємодії з дітьми з порущеною поведінкою під час соціального супроводу.

2015-2016 рік  — курс для батьків гіперактивних дітей «Щасливі разом», Київ.

Успішно реалізований курс з 10 практичних занять для батьків дітей з синдромом порушення уваги з гіперактивністю ,  а також з іншими порушеннями поведінки. Юлія Завгородня, медичний психолог, засновник  ГО «Моя родина» та  Ганна Усатенко, психолог, керівник Психологічного центру «Психея».

вересень 2015 — прямий ефір на Радіо Київ 98 FM

За участі нашого фахівця, Ганни Усатенко, психолога-волонера, засновника Громадського об єднання «Центр соціально-психологічної підтримки сімей «Моя родина».  Передача «Відкриті серця» звертає увагу на родини наших захисників, тих,які наразі знаходяться в зоні АТО, а також на сім ї тих, хто віддав своє життя за нашу свободу…. Обговорюємо, якої допомоги потребують ці родини, і як кожен може по можливості допомогти.

Запис ефіру детальніше⇒

червень 2015 — благодійні майстер-класи до Дня захисту дітей, Бровари

Наша команда — психологи, педагоги та творчі майстри — взяли участь у благодійному заході до Дня захисту дітей у міському парку м.Бровари. Ми поділились тим, що ми вміємо і любимо робити- творчими вправами, натхненням, підтримкою та радістю. Наші маленькі учасники зробили собі на пам ять патріотичні браслети та мозаїку з льодяників, картини з природних  матеріалів та чудові малюнки в техніці правопівкульового малювання.  Ми також взяли участь у зборі коштів на благодійну допомогу маленькій мешканці м.Бровари Єві Дяченко на лікування. Бажаєте допомогти? ⇒. Дай Бог здоров я та радості в житті їй та іншим дітям по всьому світу!

квітень 2015 — Благодійний день відкритих дверей 2015

Фахівці Психологічного Центру «Психея»  в Броварах  провели благодійні майстер-класи та психологічні тренінги для броварчан. В цей день кожен відвідувач Центру міг взяти участь у низці цікавих занять для дітей та дорослих, познайомитись з роботою психологічної групи та її перевагами, відвідати творчі майстер-класи всією родиною. Завдяки внескам небайдужих друзів нашого Центру та благодійному продажу дитячих книжок броварської авторки Олени Новак ми зібрали 850 грн. допомоги, які передані волонтерському центру «Волонтерська сотня» при Київському військовому шпиталі. Дякуємо всім учасникам та майстрам! До нових зустрічей!

вересень 2014  — Акція по збору дитячих малюнків

13 вересня 2014 на Майдані Свободи, біля головпоштамту в м.Бровари

відбулася благодійна АКЦІЯ ПІДТРИМКИ УКРАЇНСЬКИХ ВІЙСЬКОВИХ.

Дуже вдячні дітям і дорослим ,які взяли участь.

За 4 години діти зробили більше 130 малюнків. Роботи передані в Київський, Ірпінський госпіталі та у зону АТО, на передову, в  11 батальон. Дякуємо всім за участь. Наразі, ми приймаємо малюнки для передачі пораненим воїнам, які перебувають на лікуванні, за адресою Київська, 95, Бровари, попередньо наберіть 067 721 3971

вересень 2014 — День відкритих дверей 2014

  • Чи можна намалювати гарний малюнок не маючи навичок? Як повірити у себе?
  • Чим є цінним участь у психологічній групі і як це може допомогти?
  • Що означає наш курс успішності для дітей, чим він є корисним сім ї?

Відповіді на ці та інші цікаві питання щодо психології та творчого розвитку змогли отримати учасники нашого Дня відкритих дверей восени 2014 року. Ми малювали і творили, разом брали участь у тренінгах спілкування, провели батьківській клуб з найважливіших питань розвитку дітей та батьківства.

Cлідкуйте за анонсами на нашому сайті або на нашій сторінці  у

Facebook

Приєднуйтесь і отримайте відповіді на важливі для Вас питання!

067 721 3971, Ганна Усатенко, психолог, співзановник ГО ЦСППС «Моя родина», ЄРДПОУ 40049921 myfamilyhelp.ngo@gmail.com