ГО «Моя родина»

Громадська організація ГО «Центр соціально-психологічної підтримки сімей «Моя родина» створена 2015 року. Співзасновники — психологині Ганна Усатенко та Юлія Завгородня. Мета створення ГО — підтримка спільноти м.Бровари, а саме сімей з дітьми, профілактика психічного здоров’я, надання якісних психологічних консультацій вразливим верствам населення.

За роки існування ГО співпрацювала з Відділом сім’ї та молоді Броварської міськради, міським та районним Центрами соціальних служб, зі службою у справах дітей та методвідділом управління освіти Броварів та району. Завдяки співпраці з державними органами, ми змоги допомогти сотням сімей громади отримати якісну психологічну допомогу, провели більше 20 заходів онлайн та офлайн: ігрові зустрічі для дітей, семінари для прийомних батьків, вебінари для фахівців освіти під час пандемії тощо.

Організували низку проєктів, які охопили, загальною кількістю 35 тис. осіб стейкхолдерів. Це освітні лекції 2018 року для педагогічної спільноти м. Бровари з поведінкових розладів. Проєкт з промоції читання на виставці Книжковий Арсенал 2018 року разом з БО «Фонд родини Нечитайло» (зараз Фонд «Вплив»). Благодійні закупівлі книжок для дітей з інвалідністю з Winner Україна 2019 року. Онлайн курс з розвитку мовлення засобами альтернативної та додаткової комунікації 2020 року. тощо.

Альтернативна і додаткова комунікація

З 2020 року ми працюємо над асистивними технологіями для соціальної інтеграції людей з інвалідністю. Команда «Моя родина» поширює матеріали для розвитку мовлення, безкоштовні посібники для промоції читання. Ми долучились до роботи над додатком Digital Inclusion, завдяки якому можуть спілкуватись люди з мовленнєвими порушеннями, набираючи фрази на екрані за картинками. 2021 року фахівці ГО «Моя родина» взяли участь у створенні посібника для освітян з АДК, виданого за державним замовленням накладом 21 тис. екземплярів соціальним підприємством «ДивоГра». Таким чином сучасні знання про асистивні технології для спілкування були поширені в системі освіти по всій Україні.

Більше про проєкти, команду та нашу історію дивіться тут

Ми відкриті до співпраці у сфері профілактики психічного здоров’я та асистивних технологій. Приєднуйтесь до ГО «Моя родина» у соцмережах:

Маємо досвід співпраці з міжнародними інституціями. Більше тут

Сконтактуйте з нами: Ганна Усатенко, співзасновниця організації +380677213971, myfamilyhelp.ngo@gmail.com або у соцмережах

Поточні проєкти