Мій підхід

Вітаю вас на своїй професійній сторінці!

Мене звуть Ганна Усатенко, я сімейний психолог, консультую з 2002 року індивідуально та подружні пари, сім’ї, а також батьків та дітей. Маю досвід роботи психологом в медицині, в бізнесі та громадському секторі.

психолог бровары

З 2009 року веду приватну практику та співпрацюю з українськими та міжнародними освітніми організаціями як тренер. За ці роки провела більше 4000 консультацій та більше 200 тренінгів і навчальних програм. Мої реалізовані проекти

Працюю в емоційно-фокусованому підході, який ґрунтується на довірі та розумінні прив’язаності як основи стосунків у сім’ї та подружжі. Використовую науково підтверджені методи когнітивно-поведінкової терапії. Є членом міжнародної спільноти емоційно-фокусованих терапевтів  International Centre for Excellence in Emotionally Focused Therapy (ICEEFT) . З 2019 є аспірантом Інституту соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України. З 2022 – дійсним членом European Society for Traumatic Stress Studies та членом ГО «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій».

Я також є мамою двох дітей і розумію, з якими викликами стикаються батьки в сім’ї та у вихованні. Працюю з різними запитами.

  • В індивідуальному консультуванні – це тривоги, панічні атаки, депресія, фобії та нав’язливі стани, ситуації вибору, кризові ситуації та їхні наслідки, травматичний досвід, прийняття рішень, особистий коучінг та формування корисних звичок, емоційні негаразди, труднощі в стосунках, саморозвиток, пошук власного шляху, професійне самовизначення тощо.
  • В консультаціях для батьків та дітей – це корекція поведінки дітей, стосунки з батьками, розвиток емоційного інтелекту та навичок саморегуляції, коригування гіперактивної поведінки і агресивності, формування навичок, оцінка психо-емоційного розвитку дітей та готовності до школи, професійна орієнтація, вікові кризи, зокрема труднощі підліткового віку, гендерні питання та інше.
  • У терапії стосунків в подружніх парах – проходження кризових етапів у відносинах, робота з подружніми зрадами, подолання емоційно-травматичного досвіду у стосунках, вироблення домовленостей, супровід подружніх пар при прийнятті рішень та розлученні, відновлення стосунків та питання сексуальності тощо.
  • В консультуванні організацій – розробляю та проводжу на замовлення тренінги для дітей, фахівців освіти та соціальної сфери. Більше про мої програми

Мої обмеження. Я не працюю з особами на фоні алкогольної, наркотичної, сексуальної, ігрової залежності тощо, адже така допомога вимагає зусиль команди фахівців і має бути під супроводом лікаря.

Також, у випадку, якщо я виявляю порушення, які вимагають медичної корекції: важкі розлади поведінки або настрою у дітей та дорослих, залежність, депресивні стани, неврологічні або психічні порушення тощо, рекомендую пацієнтам спочатку отримати відповідне лікування, а на фоні або після нього проходити терапію.

Більше про мій досвід та вартість послуг

Відгуки клієнтів

Зустрічі та онлайн консультації проходять за попереднім записом.

Запис: +38 093 724 0621, Viber, WhatsApp або info@psycheya.info

Приймаю за адресами:

  • вул. Короленко, 25, Бровари
  • вул. Олени Пчілки, 4, Київ
  • або онлайн

Сертифікати

сімейний психолог