карантин психолог
Психічне здоров'я

Карантин. Поради психолога

Карантин і загроза захворіти – стресові фактори, безперечно.
І навіть коли ти перебуваєщ вдома, тривога не меншє, адже ти просто чекаєш, що станеться… При переживанні стресу найважче, коли нічого не можна вдіяти.
Але ж ми можемо.
Під час карантину не дозволяйте собі завмерти в тривожному очікуванні. Життя триває, наповнюйте його щоденними справами.
Якщо Ви маєте змогу залишитись вдома, завершіть справи, які вже давно відкладали.
Скористайтесь можливостями онлайн-навчання, зараз чимало компаній відкривають доступ до свої матеріалів, які раніше були платними.

Якщо не можете уникнути поїздок на роботу або у справах, дотримуйтесь розумної гігієни, вживайте маску у приміщені, змінюйте її кожні 2-3 години. Ретельно мийте руки, дотримуйтксь дистанції 1,5 м відносно інших людей в траспорті та у чергах.

Карантин може дозволити Вам мати більше часу поміркувати над тим, на що, зазвичай, в рутині не вистачало часу. Використайте цю можливість.

Важлива запорука психологічного здорового переживання цього часу – щодня робити прості дії, в навчанні, роботі, побуті, які дозволять Вам опанувати власне життя. Ставити маленькі цілі-кордони, і досягати їх.

Підтримка друзів і спілкування не менш важливі.
За потреби, можна отримати консультацію психолога, онлайн або в офісі в Броварах, ми працюємо ) Запис за телефоном +38 067 721 3971, психолог Ганна Усатенко