психолог ганна усатенко
Психічне здоров'я

Мій досвід та підхід

Вітаю на моєму сайті професійного консультування в Броварах та Києві. Моє ім я – Ганна Усатенко, я практичний психолог. Надаю консультації для дітей, дорослих, подружніх пар, маю більше 15 років досвіду. Анна Усатенко психологПрацюю в сімейному напрямку психотерапії,  консультую також англійською. 2013 я створила об єднання колег “Психологічний центр “Психея” для надання комплексної психологічної допомоги сім ям. На цій сторінці розповім про особисту практику та підхід до консультування.

Я розпочала свій професійний шлях 2002 року. Отримала досвід у психіатрії та соціальній роботі. Найбільш важливим надбанням того періоду життя вважаю те, що працювала з людьми з психічним захворюванням (так, саме з людьми, а не з “психічно хворими”) не тільки в умовах стаціонару, але і супроводжучи їх у вирішенні соціальних питань поза стінами лікарні. Цей досвід стає мені при нагоді наразі, і в тому, щоб відрізнити психологічні проблеми від тих випадків, коли клієнта необхідно скерувати до психіатра. І коли ми говоримо з клієнтами про їхню інакшість, зв язок їх психічного стану і адапатції до життя, про те, як пристосуватись до наватажень сучасного світу, про те, як турбуватись про себе і вирішувати питання щодо роботи, сім ї та власного здоров я.

Часто, коли з людиною відбуваються душевні зміни, виникає почуття, що “зі мною не все в порядку”. Завдяки досвіду клінічної роботи в психіатрії, у таких випадках я намагаюсь на початку з ясувати, чи є я компетентна в тому, щоб допомогти людині, чи це – медична проблема, і в першу чергу необхідно направити до лікаря (невролога, психіатра), а психотерапію проводити паралельно, або після того, як душевний стан людини буде більш стабільним.

Анна Усатенко тренингиНаступним досвідом були шість років в управлінні персоналом та розробці й проведенні тренінгів в торгових компаніях та банківській сфері. З HR-практики я використовую знання, що мотивує людей до змін у власному житті, де знайти ресурси бути успішним, здоровим, вільним…. просто бути. Стабільна успішність в бізнесі неможлива без життя “тут і зараз” в особистому, без віри в себе і впевненості в тому, що і навіщо ти робиш. Тому мій досвід з менеджменту персоналу допомагає нинішнім клієнтам працювати над власним зростанням.

З 2009 року я працюю з дітьми, підлітками, батьками та фахівцями системи освіти. Маю вищу освіту та додаткову спеціалізацію в сімейній психотерапії. Проводжу індивідуальні та подружні консультації, працюю з цілими сім ями. Найчастіше працюю з такими запитами:

  • діагностика розвитку дітей. Є загально затверджені норми, за якими можна визначити, чи вчасно розвивається дитини, чи відповідають її вміння віку. Для цього я проводжу тестування у вигляді ігор та завдань. Жоден психолог не може подивитись на дитину і сказати “з першого погляду” – це норма або патологія. На жаль, мої колеги та лікарі часто зловживають цим, роблять висновки з того, що бачать, не проводячи обстеження. Якщо я бачу, що розвиток дитини не відповідає нормі, обов язково направляю до фахівця  – корекційного педагога або невролога, щоб уточнити, як всебічно допомогти дитині, більше інформації та ціни
  • психолог ребенкутерапія емоційних проблем та корекція поведінки. Час від часу у дітей можуть проявлятися ознаки неспокою, тривоги, емоційної неврівноваженості: гризіння нігтів, посмикування очей, страхи та уникнення, наприклад, коли діти відпомляються щось робити, що робили раніше залюбки. В роботі з такими дітьми, я намагаюсь виявити причину і початок прояву симптому, вирізнити, чи це не є медична проблема, чи є поведінка дитини реакцією на конкретну подію (наприклад, відмова відвідувати школу через постійну “травлю” з боку однолітків), чи це притаманна їй особливість (наприклад, неуважність та імпульсивність у дітей з синдромом дефіциту уваги з гіперактивностю). Далі, разом з батьками плануємо план допомоги, кількість зустрічей та домашні завдання, які вони робитимуть разом з дитиною: будуть спостерігати, вчитись ставитись по іншому, уникати фізичних покарань, які, на жаль, ще дуже поширені в сучасних сім ях. Робота з психологом, це процес, який вимагає часу, щоб дитина навчилась поводити себе по іншому, виражати стримані почуття або подолати власні труднощі. Ціни
  • індивідуальне консультування, сімейні консультації. Основні проблеми, з якими я працюю – це тривожність, фобії, емоційна неврівноваженість, страхи та панічні атаки, трудощі у спілкування на роботі та в сім ї, невпевненість в собі та труднощі особистісного росту. Ціни та локації

психолог отзывыПодружні пари найчастіше звертаються з непорозуміння, конфліктів, зради, вгасання почуттів та розподілу обов язків. Життя змінює стосунки в парі. Допомогти подружжю зберегти відносини і не втратити самих себе, прийняти важливі рішення або домовитись про побутові речі, все це і більше ми робимо в терапії.

Також разом з колегами розробляю тренінги для дітей, батьків, фахівців освіти та соціальної сфери. Більше про наш досвід та вартість розробки можна дізнатись

                                 

Якщо у Вас є питання, можете поставити їх на електронну пошту info@psycheya.info

Я проводжу консультації в Броварах  за попереднім записом за номером

+38 093 7240621.

Адреса в Броварах: вул.Короленка, 25 

Адреса в Києві: вул.Олени Пчілки, 4

Ціни

Відгуки

Дякую за цікавість до моїх послуг!

Психолог Бровари

Психолог Бровари