Хто ми є

Психологічний центр «Психея» — це об’єднання фахівців, яких згуртувала психолог Ганна Усатенко 2013 року.

Що нас поєднує

семейный психологНас об’єднала ідея надання якісної психологічної допомоги, відповідно до міжнародних стандартів. У кожного фахівця Центру  — більше десяти років практичного досвіду. За перші п’ять роки співпраці в рамках Центру ми надали більше 3000 консультацій для сімей, батьків та дітей, керівників освітніх та соціальних закладів, розробили та провели десятки тренінгів для дітей, батьків та фахівців.

В нашому портфоліо є проекти, здіснені як для міжнародних організацій, як участь в проекті ООН з підготовки тренінгів для соціальних працівників на сході України та супровід дітей в рамках проекту Фонду «Партнерство кожній дитині», так і розробки для локальних установ освіти та соціальної сфери — дитячого центру «Умнічнка» (Київ), садочка «Золотий місточок» (Бровари), обласних та районних центрів соціальних служб для дітей сім’ї та молоді.

Нас поєднує захват від змін, до яких ми причетні, в житті наших клієнтів: окремих осіб чи організацій. Ми знаємо, що професійний психологічний супровід, це послуга, якої час від часу потребуєш не тому, що з тобою «щось не так», але тому, що розвиваєшся і змінюєшся, і йдучи своїм шляхом, важливо відчувати підтримку та мати сторонній погляд, який допоможе визначити твої успіхи та запобігти хибним крокам. В цьому основна ідея нашого консалтингу  — сприяти успішному розвитку наших партнерів.

Наша історія

центр "Психея"Ми почали спільну діяльність у важкий рік — кінець 2013, Революція Гідності у Києві, війна на Сході, хвилі переселення сімей з Криму, Луганської  та Донецької областей, поранені військові у шпиталях, — всі ці події не оминули нас осторонь. Фахівці центру були волонтерами, отримали досвід кризової допомоги людям, які пережили бойові дії або зазнали фізичних уражень, втратили домівки або стали тимчасово переміщеними особами.

В ці ж роки ми пройшли додаткову підготовку з роботи з наслідками психологічної травми. В той період люди якнайбільше потребували допомоги, і якнайменше звертались за нею через фінансову скруту та загальний стан тривожного очікування у суспільстві.  Це важкий досвід, але він навчив нас розуміти власні переживання та бережливо супроводжувати людей, які зазнали важких психологічних травм.

Що ми робимо зараз

Ми консультуємо і навчаємо сім’ї, батьків та дітей та освітні заклади, громадскі організації, соціальні установи. Серед напрямків нашої роботи: індивідульні та сімейні консультації, консалтинг для керівників освіти та соціальної сфери, розробка тренінгів на замовлення.

Дізнатися більше про наші послуги:

індивідуальні консультації в Києві: Манастирна Яна, психолог, гештальт-терапевт +38 098 858 7013

Індивідуальні консультації в Броварах:Завгородня Юлія, медичний психолог, дитячий та юнацький терапевт у напрямку когнітивно-поведінкової терапії +38 067 562 5253,

Консалтинг та розробка тренінгів на замовлення батьків, закладів освіти та соціальної сфери: Усатенко Ганна, психолог, бізнес-тренер, громадський діяч + 38 067 721 3971