Відео

Відео за участю психологів Центру «Психея».

Протидія цькуванню і булінгу в дитячому середовищі.

Виступ на міській благодійній конференції LedBro. Основні ознаки булінгу: чому виникає цькування і як цьому запобігти. Як допомогти дітям, що робити батькам та фахівцям. Запис виступу Ганни Усатенко, психолога, консультанта закладів освіти, засновника Центру «Психея»

 Подростки. Підлітки. Передача «Щоденник для батьків». Канал Тоніс. 2014 .

Передача о психологии подростков. Общение подростка с родителями. Кризис подросткового возраста. Процесс разделения детей и родителей. Запись семейной консультации психолога Яны Васильевны Манастырной, Психологический центр «Психея», Киев, Бровары

Проект «Розвиток альтернативної комунікації  — використання візуальних підказок у спілкуванні з людьми з особливими освітніми потребами»

Телесюжет про соціальний видавничий проект «ДивоГра» — література для розвитку мовлення та комунікації у дітей з особливими освітніми потребами. Розповідь про книжки з піктограмами для навчання вдома та інклюзивної освіти дітей з діагнозом аутизму, діслексією, іншими особливостями мовлення та мислення. Запис виступу Ганни Усатенко, психолога, консультанта закладів освіти, засновника Центру «Психея»

Відео про молодих людей, які переживають кризу психічного здоров я, та про важливість підтримки.  Інститут психічного здоров’я Українського Католицького Університету

Психологічний Центр «Психея» www.psycheya.info також надає психотерапевтичну допомогу людям з психіатричним діагнозом.
Запис на консультацію — 067 721 3971,

Добра ініціативаhttp://www.itgetsbrighter.org/ «It Gets Brighter» («Стає ясніше», «Стає зрозуміліше») збирає та показує короткі відео, які є посланням надії для тих, хто має проблемами з психічним здоров’ям або для тих, хто їх підтримує. Ми віримо, що краще виражати те, що є в наших думках, ніж намагатися це пригнічувати. Наша місія полягає в тому, щоб дати тим, хто страждає, надію, що стає ясніше та зрозуміліше. Приєднуйтеся до нас, щоб припинити мовчання та розширювати права та можливості молодих людей шукати допомогу та підтримку, які можуть привести до одужання».

Posted by Інститут психічного здоров’я Українського Католицького Університету on 1 Март 2015 г.

 

Усыновление. Усиновлення. Приемные семьи. Семейные формы устройства детей-сирот,часть 1.

Передача «Щоденник для батьків». Канал Тоніс. 2013 рік

«Дневник для родителей» — передача про семейные формы устройства детей-сирот — опеку и приемные семьи: правовые и психологические аспекты. Беседа с приемными родителями, опекунами, усыновителями и усыновленными детьми.

Программа канала Тонис при участии психолога Психологического центра «Психея», Киев, Бровары, Анны Усатенко.

Опека. Опіка. Приемные семьи. Семейные формы устройства детей-сирот, часть 2.

Передача «Щоденник для батьків». Канал Тоніс. 2013 рік

<iframe width=»385″ height=»290″ src=»//www.youtube.com/embed/l896xi7Ub0g» frameborder=»0″ allowfullscreen></iframe>

Соціальне відео про місто Бровари, в якому також представлений наш Центр

Студія «Афіша Мультимедіа» дарує всім броварчанам чергове відео про наше прекрасне місто! Продукт створений на замовлення будівельної компанії «Атлант» з любов’ю до Броварів та його мешканців! Музика Bassnectar – Butterfly. Приємного перегляду!

видео психолог киев
видео психолог киев
видео психолог киев
видео психолог киев