Наші соціальні заходи

Психологічний центр «Психея», спільно з ГО «Центр соціально-психологічної підтримки сімей «Моя родина»:

з листопада 2015 року — 2016 рік  —  благодійні лекції  для фахівців освіти та  соціальної сфери м.Бровари та Броварського району в рамках власного проекту ГО «Моя родина»  — «Гіперакивність у дітей  — шляхи взаємодії».

Мета проекту — формування толерантного ставлення до дітей з порушеннями поведінки, надання фахівцям освіти та соціальної сфери базових практичних навичок для встановлення стосунків з такими дітьми та корекції порушеної поведінки під час навчального процесу або соціального супроводу.

  • про гіперактивність та інші порушення поведінки у дітей: причини, прояви, успішну практику взаємодії з такими дітьми та їх батьками,
  • про практичну  взаємодію з дітьми з порушеннями поведінки в процесі навчання та соціального супроводу,
  • про методи корекції поведінки дітей під час навчального процесу на допомогу вчителю та шкільній громаді, а також базові навички для фахівців соціальних служб по взаємодії з дітьми з порущеною поведінкою під час соціального супроводу.

2015-2016 рік  — курс для батьків гіперактивних дітей «Щасливі разом», Київ.

Успішно реалізований курс з 10 практичних занять для батьків дітей з синдромом порушення уваги з гіперактивністю ,  а також з іншими порушеннями поведінки. Юлія Завгородня, медичний психолог, засновник  ГО «Моя родина» та  Ганна Усатенко, психолог, керівник Психологічного центру «Психея».

вересень 2015 — прямий ефір на Радіо Київ 98 FM

За участі нашого фахівця, Ганни Усатенко, психолога-волонера, засновника Громадського об єднання «Центр соціально-психологічної підтримки сімей «Моя родина».  Передача «Відкриті серця» звертає увагу на родини наших захисників, тих,які наразі знаходяться в зоні АТО, а також на сім ї тих, хто віддав своє життя за нашу свободу…. Обговорюємо, якої допомоги потребують ці родини, і як кожен може по можливості допомогти.

Запис ефіру детальніше⇒

червень 2015 — благодійні майстер-класи до Дня захисту дітей, Бровари

Наша команда — психологи, педагоги та творчі майстри — взяли участь у благодійному заході до Дня захисту дітей у міському парку м.Бровари. Ми поділились тим, що ми вміємо і любимо робити- творчими вправами, натхненням, підтримкою та радістю. Наші маленькі учасники зробили собі на пам ять патріотичні браслети та мозаїку з льодяників, картини з природних  матеріалів та чудові малюнки в техніці правопівкульового малювання.  Ми також взяли участь у зборі коштів на благодійну допомогу маленькій мешканці м.Бровари Єві Дяченко на лікування. Бажаєте допомогти? ⇒. Дай Бог здоров я та радості в житті їй та іншим дітям по всьому світу!

квітень 2015 — Благодійний день відкритих дверей 2015

Фахівці Психологічного Центру «Психея»  в Броварах  провели благодійні майстер-класи та психологічні тренінги для броварчан. В цей день кожен відвідувач Центру міг взяти участь у низці цікавих занять для дітей та дорослих, познайомитись з роботою психологічної групи та її перевагами, відвідати творчі майстер-класи всією родиною. Завдяки внескам небайдужих друзів нашого Центру та благодійному продажу дитячих книжок броварської авторки Олени Новак ми зібрали 850 грн. допомоги, які передані волонтерському центру «Волонтерська сотня» при Київському військовому шпиталі. Дякуємо всім учасникам та майстрам! До нових зустрічей!

вересень 2014  — Акція по збору дитячих малюнків

13 вересня 2014 на Майдані Свободи, біля головпоштамту в м.Бровари

відбулася благодійна АКЦІЯ ПІДТРИМКИ УКРАЇНСЬКИХ ВІЙСЬКОВИХ.

Дуже вдячні дітям і дорослим ,які взяли участь.

За 4 години діти зробили більше 130 малюнків. Роботи передані в Київський, Ірпінський госпіталі та у зону АТО, на передову, в  11 батальон. Дякуємо всім за участь. Наразі, ми приймаємо малюнки для передачі пораненим воїнам, які перебувають на лікуванні, за адресою Київська, 95, Бровари, попередньо наберіть 067 721 3971

вересень 2014 — День відкритих дверей 2014

  • Чи можна намалювати гарний малюнок не маючи навичок? Як повірити у себе?
  • Чим є цінним участь у психологічній групі і як це може допомогти?
  • Що означає наш курс успішності для дітей, чим він є корисним сім ї?

Відповіді на ці та інші цікаві питання щодо психології та творчого розвитку змогли отримати учасники нашого Дня відкритих дверей восени 2014 року. Ми малювали і творили, разом брали участь у тренінгах спілкування, провели батьківській клуб з найважливіших питань розвитку дітей та батьківства.

Такі заходи ми проводимо щорічно у Броварах та плануємо в Києві з осені 2015 року, слідкуйте за анонсами і на нашому сайті або на нашій сторінці  у Facebook

Приєднуйтесь і отримайте відповіді на важливі для Вас питання!

067 721 3971, 093 792 6232, адміністратор