Мій підхід

Вітаю вас на своїй професійній сторінці!

Я є сімейний психологом, консультую з 2002 року індивідуально та подружні пари, сім’ї, а також батьків та дітей. Маю досвід роботи психологом в медицині, в бізнесі та громадському секторі.

психолог бровары

З 2009 року веду приватну практику та співпрацюю з українськими та міжнародними освітніми організаціями як тренер. За ці роки провела більше 3000 консультацій та десятки навчальних програм. Мої реалізовані проекти

Працюю в емоційно-фокусованому підході, який грунтується на розумінні прив’язаності як основи стосунків у сім’ї та подружжі. Використовую науково підтверджені методи когнітивно-поведінкової терапії.

Я також є мамою двох дітей і розумію, з якими викликами стикаються батьки в сім’ї та у вихованні. Працюю з різними запитами.

  • В індивідуальному консультуванні найпоширеніші — це життєві зміни, панічні атаки, фобії та нав’язливі стани, ситуації вибору, кризові стани та їхні наслідки, травматичний досвід, прийняття рішень, особистий коучінг та формування звичок, емоційні негаразди, труднощі в стосунках, саморозвиток, пошук власного шляху тощо .
  • В консультаціях для батьків та дітей — це корекція поведінки дітей, стосунки з батьками, розвиток емоційного інтелекту та навичок саморегуляції, коригування гіперактивної поведінки, формування навичок, оцінка психо-емоційного розвитку дітей та готовності до школи, професійна орієнтація, вікові кризи, зокрема труднощі підліткового віку, гендерні питання тощо
  • У терапії стосунків в подружніх парах — проходження кризових етапів у відносинах, робота з подружніми зрадами, подолання емоційно-травматичного досвіду у стосунках, вироблення домовленостей, супровід подружніх пар при прийнятті рішень та розлученні, відновлення стосунків та питання сексуальності тощо.
  • В консультуванні організацій — розробляю та проводжу на замовлення тренінги для дітей, фахівців освіти та соціальної сфери. Більше про мої програми

Мої обмеження. Я не працюю з особами на фоні алкогольної, наркотичної, сексуальної, ігрової залежності тощо , адже така допомога вимагає зусиль команди фахівців і має бути під супроводом лікаря.

Також, у випадку, якщо я виявляю порушення, які вимагають медичної корекції: важкі розлади поведінки або настрою у дітей та дорослих, залежність, депресивні стани, неврологічні або психічні порушення тощо, рекомендую пацієнтам спочатку отримати відповідне лікування, а на фоні або після нього одержати терапію.

Більше про мій досвід

Відгуки клієнтів

Зустрічі та онлайн консультації за попереднім записом

за тел. +38 067 721 3971, вул. Короленко, 25, Бровари або онлайн