булинг
Психічне здоров'я

Тренінги для класів та дитячих груп. Розвиток спілкування, профілактика агресії, практика вирішення конфліктів

Вже більше 6 років пані Ганна Усатенко та її  команда розробляють тренінги для дітей та молоді, а також для фахівців на замовлення освітніх установ, батьківських комітетів та молодіжних організацій.

За ці роки ми отримали різнобічний досвід ведення занять з дітьми та молодю. Через тренінг успішних навичок та психологічні ігри ми не тільки навчаємо, але й допомагаємо змінити ставлення одне до одного в групі, вирішити застарілі конфлікти або зупинити неприйнятну поведінку дітей по відношенню одне до одного.

тренінг для дітей київ

Булінг — це, на жаль, поширене явище, в тому числі і в закладах освіти, коли одна дитина зазнає фізичної або психологічної агресії від окремих дітей або групи. З першого погляду, може здатися, начебто дитина, об’єкт агресії, “не вписується” в рамки колективу. Приводів до цього може бути безліч. Але наш підхід в тому, що в ситуації агресії немає одної винної або провокуючої сторони. Наша команда завжди працює одночасно з батьками, дітьми, вчителем та адміністрацією школи, адже без їхніх об єднаних зусиль зміни неможливі.

Перше, що мають зробити дорослі, свідки булінгу — батьки, вчитель, керівництво закладу — це зупинити неприйнятну поведінку, яка принижує гідність або завдає шкоди дитині. Надалі починається низка з кількох тренінгів для зміни ситуації в класі в бік здорового спілкування, вміння виражати потреби та регулювати власну поведінку. Зворотній зв язок з дітьми, вчителем, батьками має бути під час всього навчання і після нього.

Більше про те, як зупинити булінг, запрошуємо дізнатись за телефономАнна Усатенко отзывы

+38 067 7213971, info@psycheya.info

Більше про наші програми для дітей

Портфоліо здійснених програм та як ми розробляємо тренінг відповідно до Ваших потреб

ВІДГУКИ ПРО НАШІ ЗАХОДИ

розробка тренінгів