Тренинги для родителей киев
Психічне здоров'я

Курс “Щасливе батьківство” в тайм-кафе ““БеседниZzа», Київ

Запрошуємо батьків, нинішніх та майбутніх Тренинги для родителей киев

до клубу “Щасливе батьківство”

в тайм-кафе “БеседниZzа», Київ, ул.Михайлівська, 6А

16 березня, у четвер, о 18.30

перший тренінг

Коли діти не слухаються … як діяти батькам”

чому діти не слухаються, як навчити дітей дотримуватись дисципліни та зберегти стосунки і порозуміння, чому батьки і діти міняються ролями, коли “діти мною керують”  і як цього уникнути.

Про що наші зустрічі:

Ніхто не вчив нас бути батьками… Діти ставлять нам багато питань, і не тільки словами. Вони зростають так швидко, щоб ми часто не встигаємо за змінами їх характеру і поведінки. Що робити батькам, як реагувати на вередування трирічної дитини або на протести підлітка? Чому діти “уходять в комп ютер”? Як мотивувати їх робити уроки самостійно? У всіх батьків власні питання, на які ми знайдемо відповіді в Клубі “Щасливе батьківство”:

  • У Вас слухняні діти, але Ви хотіли б тепліших стосунків з ними?

  • Вас турбують дитячий непослух, агресія, вередування або сором язливість?

  • Вам цікаве виховання і дітей і ви хотіли б дійсно спробувати різні підходи?

  • Ви готуєтесь до народження дитини і мрієте, яким батьками Ви будете?

  • У Вас є питання про стосунки з дітьми, а Ваші звичні підходи до дитини не завжди успішні?

  • Ви сучасні батьки, які прагнуть віднайти ефективні рішення на практиці?

Якщо ці питання невирішені тривалим часом, вони нарощують труднощі в сім ї. Але завжди можна спробувати інший спосіб поведінки, отримати пораду і підтримку, адже зміни в сім ї починаються з батьків.

Кому буде цікавий наш курс

Цей курс — це втілення більш ніж 10 років нашого досвіду консультацій дітей та сімей, батьківських груп та тренінгів для фахівців. Ми не читаємо лекцій та не цитуємо книжки, адже Ви маєте достатньо досвіду і також читаєте про виховання.

Ми робимо практичні вправи, щоб батьки побачили, які їхні стратегії стосовно дітей успішні, а що можна спробувати робити по іншому, які наслідки наших дій відносно дитини, і що допоможе зробити стосунки між батьками і дітьми дійсно щасливими.

Курс підходить всім батькам, які знаходять у пошуку кращих підходів до виховання дітей, турбуються про стосунки, цікавляться сучасними поглядами на розвиток дітей тощо. Також запрошуємо тих, хто прагне мріє про народження дитини і готується до цього дня.

Автор і ведуча

Усатенко Ганна, психолог, бізнес-тренер, член Української спілки психотерапевтів, керівник Психологічного центру “Психея” www.psycheya.info

Формат зустрічей, вартість

Курс складається з 5 зустрічей. Початок о 18.30. в четвер. Кожний тренінг триває 1 год 45 хв хвилин, кількість учасників – до 12 осіб.

Вартість участі в одному тренінгу 250 грн. ( в цю суму включена участь у тренінгу, перебування у тайм-кафе Бесіднizza протягом двох годин. Чай, кава, смаколики та цікаве спілкування без обмежень).

Реєстрація на участь та оплата

За Google формою https://goo.gl/forms/PjPDSXgO0bzdi9TU2

Повна вартість участі в одній зустрічі 250 грн, з них реєстраційний взнос – 50 грн. – просимо перерахувати на картку Приват    5168 7556 0785 7675 (Усатенко Ганна)   до 15 березня включно. Це необхідно, щоб забронювати Вам місце та забезпечити комфортну участь у тренінгу. На тренінгу учасники доплачують решту суми (200 грн.)

Можливий запис за телефоном, без передоплати, в такому разі  – вартість участі 300 грн. ,сплачується на місці під час тренінгу.

Кількість місць обмежена – 10-12 осіб. Поспішайте зареєструватись на найближчу подію.

Довідки за телефоном +38 093 792 6232, +38 067 721 3971

Слідкуйте за анонсами на www.besednizza.com та www.psycheya.info