тренинг против насилия
Психічне здоров'я

Портфоліо тренінгів для дітей, підлітків, молоді

Центр психологічної допомоги “Психея”, 2017

Тренінги на замовлення  для дітей, підлітків та молоді

Ми проводимо багато програм на замовлення навчальних закладів, груп та класів, батьківських комітетів та соціальних служб. Ми бачимо три найважливіші теми, які дуже цікаві дітям і дозволяють їм знайти вирішення основних викликів сучасної школи та спілкування:

  • як визначити себе, що значить бути “крутим”, успішним, як спілкуватись з однолітками,

  • якщо ти є свідком чи об єктом агресії – як діяти,

  • а також про самовизначення та гендерні ролі – який я хлопчик, яка я дівчинка, як сподобатись, що значить, дорослішати тощо.

Пропонуємо можливі теми, в такій послідовності, щоб кожний попередній тренінг готував до наступного. Можлива розробка будь-яких тем на замовлення батьків та педагогів.

Як ми розробляємо програми на замовлення 

Ми працюємо уважно з кожним запитом, батьків чи навчальних закладів, та адаптуємо наші апробовані на практиці програми до потреб Вашої групи.

тренінги проти булінгу

Як проходять тренінги

Кожен тренінг розроблений як цікава гра для дітей, які знаходяться на межі підліткового віку і мають зазвичай багато питань про дорослішання, розвиток власного тіла, стосунки та дружбу та безліч інших.

Наше інтерактивне заняття допоможе дітям краще зрозуміти себе та поведінку дітей, дізнатися про власні сильні сторони, а також те, що поєднує хлопчиків і дівчаток, і в чому особливий кожний з нас.

Важливою темою,  є прояви агресії в класі, що називається булінг, а також труднощі з самоствердженням, бажання виділитись силою, одягом, а не своїми якостями. Будь-які теми, важливі дітям та батькам, можуть бути представлені у вигляді тренінгу, гри та практичних навичок.

Ми сстворюємо програми на допомогу батькам і дітям, щоб в ігровій формі надати дітям знання про дружбу, власні сильні сторони, як утриматись від насилля, про різні ролі хлопчиків та дівчаток та успішне спілкування.

Формат проведення:

Оптимальне наповнення групи 10 – 15 дітей. Якщо дітей  в групі більше, бажано поділити їх на дві підгрупи – від 8 дітей в кожній.

Бажаний проміжок між тренінгами одного курсу – від двох тижнів до двох місяців. Можливе проведення на теріторії замовників, або в приміщенні центру  “Психея” (вул. Борисоглібська, 12, М “Контрактова площа”, Київ, а також вул.Симоненко, 4, Бровари)

  • Стосунки в класі. Агресія та булінг – як цьому запобігти

про взаємодію та відповідальність, як вирішувати конфлікти між собою без образ та принижень, чому діти утискають одне одного та як це вирішити констурктивно: навчитись толерантності та відстоюванню власних меж.

  • Яким я є – мої сильні сторони, що я хочу змінити в собі?

про самооцінку та повагу до себе, про те. що значить бути “крутим”, про сильні риси у кожного учасника, про те, що не подобається в собі та як це змінити

  • тренинг для мальчиков, тренинг для девочекХлопцям про дівчаток, дівчатам про хлопців.

В чому хлопчики мають перевагу? Що добре виходить у дівчаток? В чому вони різні, в чому схожі. За бажанням батьків, можлива бесіда про те, як народжуються діти, а також про статевий розвиток в рамках, визначених замовниками тренінгу.

Вартість

Всі три тренінги відбуваються у інтерактивній формі та спілкуванні. Мова проведення: українська та російська, на вибір замовника.

Кожен тренінг триває 1 годину 50 хв, з 5-7 хвилинною перервою.

Вартість розробки та проведення тренінгу ми визначаємо щоразу, виходячи з кількості дітей, труднощів адаптації програми до конкретної ситуації в групі, та кількості груп.

  • Перед тренінгом при проводимо анкетування батьків дітей, а після – письмовий зворотній зв язок про дітей загалом, що надається батькам та педагогам протягом тижня після занять. 
  • Одразу після кожного заняття батьки, які бажають, запрошуються на групову бесіду – діти і батьки разом – протягом 20 хвилин після тренінгу. Батьки та педагоги можуть поставити питання та почути рекомендації психологів, що варто обговорити з дітьми вдома для закріплення отриманих навичок.

Індивідуальне консультування батьків щодо виховання дитини не входить у вартість, якщо ведучі відмічатимуть особливості поведінки дитини, ми обов язково звернемо на це увагу її батьків після тренінгу. У подальшому, батьки дітей можуть замовити платну індивідуальну консультацію щодо виховання дитини окремо, за їх бажанням.

Ведучі: 

Ганна Усатенко – психолог, авторка і ведуча тренінгів для дітей та батьків, засновник Психологічного центру “Психея”, член Української спілки психотерапевтів, практичний досвід більше 10 років

 манастирная.jpgЯна Манастирна – психолог, дитячий та юнацький психотерапевт, ведуча дитячих і підліткових психологічних груп, гештальт-терапевт Української спілки психотерапевтів, практичний досвід більше 10 років

Відгуки про тренерів:

Вікторія Овчиннікова, голови батьківського комітету зош № 5, БровариФото профиля Виктории Овчинниковой

Тренінг не просто цікавий, але й надзвичайно корисний – все подано з урахуванням віку, в ігровій формі і в комфортних умовах. Рекомендую всім, чиї діти скоро стануть підлітками) Особливо хочу відмітити вправу, де діти вчились говорити «стоп», де визначали свої найкращі якості. Повірте, там є над чим задуматися кожному;) Найбільш цінним для мене було те, що одразу після тренінгу можна було отримати коментарі і рекомендації від психологів Анна Усатенко і Яни Манастирної щодо своєї дитини.

Наталья Дудко, специалист Центра социальных служб, патронатный воспитатель.

Высокий профессионализм, умение устанавливать с детьми ненавязчивый контакт, гибкость и простота в общении способствовали выявлению причин поведенческих отклонений, а рекомендации Анны помогали построить наши отношения так, что ребенок чувствовал себя свободным и защищенным. Спасибо за вашу работу! Рекомендую!!! С Уважением, Наталья Дудко, 2013

Інші відео та відгуки про тренерів на сторінках Центру “Психея” 

Як ми розробляємо програми на замовлення 

Також пропонуємо розробку тренінгів для фахівців освіти, соціальної сфери, волонтерів, педагогів, психологів, громадських активістів

Замовлення програм: info@psycheya.info, Ганна Усатенко, керівник,

+38  067 721 3971, Київ, Бровари