Психічне здоров'я

1 квітня, Київ – Міжнародний майстер-клас з арт-терапії

“Архетипи – у пошуках Себе серед безлічі ролей”

1 квітня 2017 року в Києві

унікальна подія для всіх, хто цікавиться арт-терапією та самопізнанням.

арт-терапия киев

проф. Дженніфер Херес

арт-терапія Київ

Арт-терапевт, пані Кейтлін Адуччі

Ведучі: професор мистецтва, викладач, авторка метафоричних карток “Архетипи. Підлітки” пані Дженніфер Херес та психотерапевт адлеріанського напрямку, арт-терапевтпані Кейтлін Адуччі (Іллінойс, США)

  • робота з ролями і уявленнями про архетипи у психотерапії підлітків, молоді, дорослих,
  •  з використанням авторської  колоди метафоричних карт “Архетипи. Підлітки” та інших технік арт-терапії

Для кого цей практикум?

Участь в семінарі буде цікава як фахівцям з досвідом психотерапії в різних напрямках, арт-терапевтам, педагогам, соціальним працівникам, що працюють з молоддю, так і усім, хто цікавиться самопізнанням та власним розвитком.

Архетипи  – Воїна, Матері, Невдахи або Захисника – це узагальнені моделі поведінки, які ми наслідуємо через віки, це ролі, які ми приймаємо в житті, а іноді змушені “носити” на собі чужі ролі,  нав язані іншими… . Краще розуміючи сильні та слабкі сторони власних ролей, ми зростаємо, пізнаємо себе та свої стосунки з оточуючими та світом.

Чому саме в Україні?


2016 року у видавництві терапевтичної літератури “Дивогра”, Київ, вийшла з друку двомовна колода метафоричних карток (російською та англійською) “Архетипы. Подростки” – дієвий інструмент для роботи психолога з підлітками, молоддю, дорослими клієнтами та групами.
Автор і упорядник карток, пані Дженніфер Херес, та психотерапевт Кейтлін  Адуччі приїдуть в Україну в квітні 2017,  щоб поділитись  практикою  арт-терапії в роботі з дорослими клієнтами у США та познайомити українських фахівців з використанням архетипів у консультуванні та психотерапії.

Ведучі:

професор мистецтва, пані Дженніфер Херес –  митець, педагог, викладач коледжу Дюпаж, Іллінойс, США, автор терапевтичних карток “Архетипи. Підлітки” та

психотерапевт, арт-терапевт, клінічний психолог Кейтлін Адуччі, пані Кейтлін має тривалий досвід консультування та арт-терапії онкохворих пацієнтів та супроводу клієнтів з поведінковими розладами, Іллінойс, США.

 Інтерв`ю з ведучими

Програма семінару

Семінар відбудеться 1 квітня 2017 року,  з 11.00 до 17.00 за адресою вул. Лютеранська, 6Б, Київ (М “Хрещатик”). Попередня реєстрація обов’язкова!

Під час семінару Ви

  • арт-терапия обучениепознайомитесь з популярними в США методами арт-терапії: створення колажу, робота з масками тощо,

  • візьмете участь в арт-терапевтичних вправах,

  • дізнаєтесь  нові методики  використання архетипів у консультуванні та психотерапії підлітків та дорослих,

  • всі учасники отримують сертифікат міжнародного зразка. Пані Херес є сертифікованим тренером штату Іллінойс, сертифікат підтверджуватиме 6 навчальних годин з психотерапії.

Програма семінару детальніше

Вартість участі

Зауважте, що вартість семінару зростає залежно від часу, коли Ви внесете оплату:
при сплаті до 15 лютого 2017 року включно – 790 грн.
при сплаті до 15 березня 2017 року включно – 990 грн.,
при сплаті після 15 березня та в день семінару 1 квітня 2017 ркоу включно – 1190 грн.

Приїзд пані Херес та пані Адуччі став можливий завдяки спонсорській підтримці міжнародних мистецьких фундацій. Це дозволило нам встановити вартість участі, в 3-4 рази нижчу, ніж на події такого рівня в Україні. Організаційний внесок учасників покриває перебування тренерів в нашій країні, витрати на організацію заходу, творчі матеріали для практикуму, кава-брейки тощо. Оргвнесок не покриває проживання учасників та харчування.

Реєстрація і оплата

1.Просимо Вас ознайомитись з договором публічної оферти на сайті видавничої компанії “Дивогра”.

2. Зареєструйтесь, будь-ласка, у Google формі за цим посиланням або нижче на нашому сайті, або за телефоном 093 792 6232, 067 135 7166.

3.Після реєстрації, просимо здійснити оплату карткою будь-якого банку через наш онлайн-магазин. Також можливо перерахувати кошти на картку Приват або сплатити готівкою в Києві, за адресою: вул. Рейтарська, 16/31, за попередньою домовленістю за тел. 093 7926232.

4. Ви можете задати питання щодо семінару, реєстрації та оплати за тел. 093 792 6232, info@dyvogra.com , Ганна Усатенко, психолог, організатор семінару, керівник видавництва терапевтичної літератури Dyvogra.

Ця зустріч стала можливою завдяки гранту Global Initiative Fellowship коледжу Дюпаж, Іллінойс, США, та за підтримки видавництва терапевтичної літератури “Дивогра”, що здійснило переклад та видання колоди карток для психотерапії “Архетипи. Підлітки” в Україні в 2016 році.

Учасники семінару зможуть придбати міжнародні метафоричні картки “Архетипы. Подростки” (США, Україна) зі знижкою 20%

Дізнатись більше про двомовні (російська та англйська) метафоричні картки “Архетипы. Подростки.” та придбати онлайн

Компанія Dyvogra – терапевтична література для дітей, батьків, фахівців, іграшки та товари для психотерапії.

Київ 067 135 71 66, 093 792 62 32, info@dyvogra.com