Індивідуальні консультації

Індивідуальні консультації та консультування подружніх пар в межах нашого центру зідйснюють психологи, які мають не менше 10 років практичного досвіду. Консультація триває одну годину, для пари або сім`ї — одну годину двадцять хвилин.

Консультанти:

  • Ганна Усатенко — психолог (Бровари, Київ): діагностика та психологічна допомогоа для дітей та батьків, подружні та індивідуальні консультації, консультації англійською для експатріатів та їхніх родин, розробка тренінгів для дітей, батьків, фахівців освіти та соціальної сфери.
  • Яна МанастырнаяЯна Манастирна — психолог, гештальт-терапевт, дитячий та юнацький терапевт (Київ): індивідуальні та сімейні консультації, психотерапевтичні групи для підлітків, молоді, дорослих клієнтів, консультування дітей та батьків, розробка тренінгів.

Найчастіше, ми консультуємо з приводу тривожності, фобій, психосоматичних порушень, харчових розладів (анорексія, булімія) емоційної неврівноваженісті, страхів та панічних атак, трудощів у спілкування на роботі та в сім ї, невпевненості в собі та труднощів особистісного росту, допомагаємо у прийнятті важливих рішень. Ви можете уточнити свій запит щодо консультації за номером +38 067 721 3971

Наші обмеження:

Наші фахівці працюють в класичному психотерапевтичному підході, керуються всесвітньовизнаними етичним положеннями психотерапії, та діють відповідно до внутрішніх правил Центру. Ми не здійснюємо медичні процедури та не використовуєм релігійні практики. Вся наша робота проходить за свідомого вибору клієнта та на його користь.

Ми надаємо консультації для дітей, батьків, індивідуальних клієнтів та сімей в Києві та Броварах, розробляємо тренінги для міжнародних організацій. Серед наших партнерів: фонд Карітас Україна, фонд «Партнерство кожній дитині», ГО «Маріупольска спілка молоді» в рамках проекту ООН в Україні, Київський обласний та Броварський районний центри соціальних служб для дітей, сім ї та молоді, Українська греко-католицька церква.

Відгуки про наших фахівців       Досвід співпраці з організаціями

Ми консультуємо в Броварах, за адресою:вул. Симоненко, 4 (р-н басейну «Купава»)

а також в Києві, вул.Борисоглібська, 12.

Всі консультації за попереднім записом за телефоном

+38 067 721 3971