Всесвітній Конгрес Дитини 17-19 жовтня 2014

Анна Усатенко психологЗа сприянням Української Спілки Психотерапевтів 
1-й Всесвітній Конгрес Дитини
«Ідентичність і сім’я»
17 – 19 жовтня 2014, м. Київ
Реєстрація на участь на сайті: http://cc2014.kiev.ua  або   е-mail:gromadaukraine@gmail.com
Додаткова інформація: zazerkalye@gala.net   066  140-05-35 – супровід доповідачів – (Наталія)
Ми запрошуємо взяти участь у цьому конгресі всіх і кожного, хто за родом своєї діяльності професійно допомагає дітям бути здоровими фізично, психічно і духовно. Хто знаходиться поруч з ними на шляху їх дорослішання і становлення самодостатньої особистості.
Ваша участь для нас важлива, оскільки цінність знань полягає в тому, що вони будуть висвітлені на Конгресі і почуті більшістю. А отже, Ви зробите свій внесок в кожну сімю СЬОГОДНІ!
Дана подія буде наймасштабнішим заходом в Україні у 2014 р. Мета Конгресу — привернути загальну увагу до цінностей сім’ї, першочерговості дитини, як повноцінної особистості в структурі держави; доповнити правову базу законодавчими актами, які будуть спрямовані на профілактику та попередження різного типу захворювань з раннього дитячого віку до періоду створення сімї. 
Ми подивимося на тему » Дитина в контексті ідентичності » з різних позицій: філософії, педагогіки, медицини, генетики, біо-енергетики, психології, державної політики, соціології, культурології, релігії та бізнесу.
Завдання Конгресу:
Обєднання фахівців з різних сфер науки і практики (психотерапевтів, психологів, психіатрів, медиків, генетиків, педагогів, соціальних працівиників, політиків, діячів церкви) навколо майбутнього нашої країни.
Розробка концепції психологічної допомоги та психотерапії дітей, підлітків та молоді, яка складається з трьох складових: профілактика, надання спеціалізованої психологічної і психотерапевтичної допомоги на найбільш ранніх етапах особистісних дефіцитів і система медико-психолого-соціальної реабілітації.
Розробка методики комплексного підходу до психічного, психологічного і фізичного здоровя дитини, її освіти, професійного навчання, працевлаштування, соціального захисту та інших аспектів її життя.
Ця подія має особливу важливість на шляху формування здорового способу життя нації України. 

  Запрошені гості з Австрії, Німеччини, Грузії, Італії, Росії, України, Франції.

Ця подія має особливу важливість на шляху формування здорового способу життя нації  України.

Протягом трьох днів конгресу у Вас буде можливість виступити в ролі доповідача, з темою, яка пов’язана із спрямованістю конгресу «Ідентифікація дитини в сім’ї».
Ви зможете висвітлити Ваші наукові праці та дослідження в галузі медицини, психології, психіатрії та педагогіки. Поділитися клінічним досвідом, провести майстер-класи з Вашої тематики. Ви будете спілкуватися з професіоналами світового рівня, беручи участь у круглих столах.
Ми створимо для Вас простір довіри, поваги, рівності і прийняття різних поглядів і підходів до вирішення єдиного завдання – допомогти кожній дитині бути щасливим.
На Вас чекають цікаві теми доповідей , зустрічі з «легендами» у галузі психології та дивовижні відкриття.
  • Організаційний внесок за участь у Конгресі для студентів –  пільговий. 
Місце проведення Конгресу:
Перший день Конгресу відбудеться в Українському Домі, за адресою: Київ, вул. Хрещатик, 2 (Європейська площа).
Другий та третій дні Конгресу – Інститут Філософії імені Г.С. Сковороди Національної Академії Наук України. Адреса: Київ, вул. Трьохсвятительска, 4(найближча станція метро «Майдан Незалежності», вийти з підземного переходу до Будинку Профсоюзів, йти у напрямку Українського Дому на Європейській Площі, повернути на вулицю Трьохсвятительску).
Реєстрація на участь на сайті: http://cc2014.kiev.ua  або   е-mail: gromadaukraine@gmail.com
Додаткова інформація: zazerkalye@gala.net   066  140-05-35 – супровід доповідачів – (Наталія).
Учасники конгресу отримують сертифікат.
Конгрес відбудеться за сприянням та при співпраці з Департаментом освіти і науки, молоді та спорту та Департаментом охорони здоров’я виконавчого органу Київської Міської Державної Адміністрації

ганна усатенко психолог

ганна усатенко психолог

ганна усатенко психолог

Июль 20, 2014