Історія та місія

Вітаю, моє ім я  – Ганна Усатенко, я практичний психолог, засновник Психологічного центру “Психея”. Запрошую разом помандрувати в минуле і побачити становлення нашої спільноти від 2013 року й досьогодні. “Психея” – це об єднання фахівців, психологів та психотерапевтів. Здійснюємо консалтинг та навчання для організація, надаємо індивіудальні та сімейні консультації та проводимо тренінги в Броварах та Києві.

Нашою місією ми бачимо надання комплексної психологічної допомоги, що зміцнить сім`ї та покращить благополуччя як окремих людей, так і нашого суспільства в цілому.

В листопаді 2013 року шлях центру “Психея” розпочався з об єднання фахівців-психологів для надання якісних консультацій в Броварах та Києві. На той час в Броварах працювали кілька окремих практиків. І моєю ідеєю було – створити центр психології, щоб клієнт міг отримати комплексну і якісну допомогу зручно і в одному місці: для дитини, для себе, для родини, для організації.

Анна Усатенко волонтерМайже одразу почався важкий період  –   2014 рік, Революція Гідності та початок війни на Сході України вимагали залучення до суспільних подій. Я та мої колеги розпочали волонтерську діяльність: супроводжували переселенців з Донбасу та Криму, проводили арт-терапію та тренінги для дітей в тих санаторіях, куди розмістили новоприбулі сім ї, відвідували поранених військових та надавали консультації людям, які зазнали психологічного або фізичного травмування під час подій на Майдані тощо.

Психолог для ребенка
Випуск щодо реабілітації воїнів АТО

Зараз я думаю, що ми не стали б тими фахівцями, якими є зараз, якби не пройшли той шлях разом з нашими клієнтами. Завдяки активній участі в громадських подіях, ми пройшли навчання і отримали досвід діагностики і терапії психологічної травми, пост-травматичного стресового синдрому, панічних атак та фобій, пов язаних з пережитими стресами. Неоціненним був досвід допомоги дітям-переселенцям зі Сходу і Криму, хто був змушений залишити домівки або став свідоком бойових дій. Домомагаючи клієнтам адаптуватись в новому житті, ми зростали разом з ними.

психолог бровари2015-2017 року мої колеги та я активно проводили заняття для дітей в Броварах та Києві: арт-терапію та малювання для найменших, тренінги спілкування для школярів, психологічні групи для підлітків. Також ми брали активну участь  в громадских заходах: коментували на радіо, проводили благодійні акції, брали участь у медіапроектах.

З 2018 року ми сконцентрувались лише на консультаціях для окремих осіб або сімей та тренінгах і консалтингу на запит громадських об єднань, освітніх установ та закладів соціальної сфери. Зараз основа нашої команди – це психологи:

психологический центрГанна Усатенко – психолог (Бровари, Київ): діагностика та психологічна допомога для дітей та батьків, подружні та індивідуальні консультації, консультації англійською для експатріатів та їхніх родин, розробка тренінгів для дітей, батьків, фахівців освіти та соціальної сфери.

Яна МанастырнаяЯна Манастирна – психолог, гештальт-терапевт, дитячий та юнацький терапевт (Київ): індивідуальні та сімейні консультації, психотерапевтичні групи для підлітків, молоді, дорослих клієнтів, консультування дітей та батьків, розробка тренінгів.

гиперактивностьЮлія Завгородня – медичний психолог, когнітивно-поведінковий терапевт (Київ, Бровари): діагностика розвитку дітей, корекція поведінки, емоційних проблем у дітей та підлітків, консультування батьків, тренінги для прийомних сімей, діагностика гіперактивності та поведінкове керівництво у дітей та підлітків.

Разом з тим, ми залучаємо до співпраці колег, чий досвід і підхід відповідають нашому ставленню до консультування та до людей в цілому.

булинг2017 року Яна і Ганна розпочали важливу тему: тренінги протидії агресії та булінгу в дитячих колективах. Ми здійснили десятки тренінгів, спрямованих на припинення насильства серед дітей, навчання вирішенню конфліктів без бійок та образ, формування співпраці в групі дітей. Наразі наш досвід використовують колеги в інших регіонах України, релігійні установи. Ганна Усатенко увійшла до складу групи при Міністерстві освіти України по розробці

підтримка сімей в Україні
Юлія Завгородня, медичний психолог, керівник ГО “Моя родина”

Серед наших партнерів: фонд “Карітас Україна”, фонд “Партнерство кожній дитині”, ГО “Маріупольска спілка молоді” в рамках проекту ООН в Україні, Київський обласний та Броварський районний центри соціальних служб для дітей, сім ї та молоді, Українська греко-католицька церква.

Наші обмеження:

Наші фахівці працюють в класичному психотерапевтичному підході, керуються всесвітньо визнаними етичним положеннями психотерапії, та діють відповідно до внутрішніх правил Центру. Ми не здійснюємо медичні процедури та не використовуєм релігійні практики. Вся наша робота проходить за свідомого вибору клієнта та на його користь. Кожен з фахівців центру може визначати, чи достатньо його компетенції для вирішення питань клієнта, та, за потреби, спрямовувати до відповідних фахівців.

Відгуки про наших фахівців       Досвід співпраці з організаціями

Ми консультуємо в Броварах, за адресою: вул. Рокосовського, 2, в Києві за адресою вул.Борисоглібська, 12.

Всі послуги та консультації надаються  за попереднім записом за телефоном +38 067 721 3971