Про Центр

Родинний психологічний центр «Психея»,  Київ,  Броварипсихолог бровары, психея

 • це практичні рішення Ваших життєвих ситуацій, психологічні консультації,

 • підтримка та психотерапія, творчий розвиток для дітей та дорослих.

Ми зробили психологію ближчою до людей! 😉

Ми надаємо ефективну психологічну допомогу клієнтам, сімейним парам, родинам та організаціям.

Ми компетентні у традиційному консультуванні та психотерапії, а також залишаємо кабінети та працюємо з родинами та групами у форматі тренінгу або творчого майстер-класу, об`єднуємо батьків та дітей разом на цікавих заняттях,  проводимо наснажуючі й незабутні тренінги для організацій та спільнот.

отношения с людьми психолог для подростка киев зависимость лечение тренинги для общественных организаций корекція зайвої ваги занятия творчеством для детей бровары психолог бровари

Чому ми разом з Вами?

У житті кожного з нас іноді настає час, коли міняються стосунки, звичні ролі або сімейне оточення… Часом ми маємо власні сили пройти це, а часом — відчуваємо розгубленість, зневіру у власних силах або нерозуміння. 

Психологічна допомога  у  Сімейному центрі «Психея» — 

 • це супровід спеціаліста — психолога або психотерапевта, чи участь у групі чи тренінгу,
 • що допомагає знайти власні рішення Ваших ситуацій .

Ви зможете також розв`язати важливі життєві питання,  визначитись у ситуації вибору або краще розуміти себе і свої можливості.

У нашому Центрі працюють досвідчені психологи і психотерапевти, які створили справжню команду, серед наших вмінь і індивідуальна допомога, і супровід дітей та цілих родин, бізнес-консультування, тренінги та творчі майстерні.  Наша команда ⇒

 • Трохи історії
  Психологічний центр "Психея" розпочав свою діяльність в 2009 році. За цей період ми накопичили значний досвід ведення груп і тренінгів для дітей, дорослих та цілих сімей а також сімейних та індивідуальних консультацій. У наданні допомоги ми спираємось на кращі здобутки психотерапевтичних шкіл, досвід наших фахівців, а також на відгуки наших клієнтів, на цьому сайті та в мережі Facebook https://www.facebook.com/psycheya.info
 • Індивідуальне консультування
  Ми консультуємо дітей, дорослих клієнтів та цілі родини з питань відносин у сім ї та оточенні. Ви можете замовити діагностику і корекцію особливостей дитячної поведінки та порушень розвитку. Ми супроводжуємо клієнтів у переживанні втрати та життєвих змін, здійснюємо психотерапію психологічних травм. У нас можуть отримати консультації та психотерапію люди з особливими потребами, сім ї залежних від психоактивних речовин та люди з психіатричним діагнозом. Ми проводимо психотерапію фобій та панічних розладів, депресій, тривожних розладів тощо. Консультуємо з питань особливостей дитячого розвитку, шкільної дезадаптації, психологічного безпліддя, психосоматичних розладів - таких погіршення здоров я, які не мають під собою порушень в організмі тощо. Адміністратор Центру допоможе Вам обрати фахівця та потрібну послугу.
 • Допомога у групах та тренінгах - дітям та дорослим
  Важливою частиною наших послуг є групи для дітей, підлітків та дорослих. Із спостережень наших клієнтів, група є унікальною можиливістю дослідити свої взаємостосунки, отримати підтримку і віднайти опору на власні ресурси у житті. Детальніше про цінність групової роботи та доступні для участі групи - завжди актуальна інформація на нашому сайті!
 • Послуги для організацій та спільнот
  Ви хотіли б краще зрозуміти стосунки в колективі та Вашу роль? Прагнете покращити взаєморозуміння серед працівників? Вже впевнились, що традиційні тренінги не мають стійкого ефекту? Хотіли б персонального продукту для Вашої команди? Ми пропонуємо розробку тренінгу для потреб Вашої групи або в подарунок Вашим клієнтам. Також Ви можете замовити цікавий тренінг або творче заняття для Ваших колег та їх дітей, адже найкращий бонус для команди - турбота про їхні родини!
 • Заняття для батьків
  Батьки, нинішні чи майбутні, відвідують в нашому Центрі різні курси та тренінги: Клуб турботливих батьків, курс "Ми та наші діти - кроки назустріч", програму підготовки майбутніх батьків до народження дитини, тренінг на допомогу фахівцям та батькам гіперактивних дітей "Зростаємо разом". Приєднуйтесь та слідкуйте за анонсами на Facebook https://www.facebook.com/psycheya.info
 • Навчання для психологів та педагогів
  Також, ми ділимось досвідом з колегами - психологами та педагогами - на практичних майстер-класах та курсах. Багаторічний досвід наших фахівців ми з задоволенням поділимося з Вами Наші спеціалісти працюють в різних напрямках психотерапії: системний сімейний підхід, гештальт-терапія, психоаналітичний напрям, тілесно-орієнтована психотерапія, психодрама та пісочна терапія тощо. Ви знайдете як тематичні майстер-класи та семінари, так і інтервізійні групи та супервізії. Ласкаво просимо на найближчу зустріч! Дивіться в розділі Події/ Новини на сайті!
 • SKYPE - консультування
  Наразі стає все більш популярним. Така взаємодія економить Ваш час, але дозволяє в режимі відео - дзвінка отримати повноцінну консультацію та відповіді на Ваші запитання. Бажаєте спробувати - обирайте спеціаліста та зручний час за допомогою нашого адміністратора.
 • Творча майстерня. Майстер-класи та курси
  Також, ми закохані в творчість як могутнє джерело натхнення та позитивних змін у житті, в нашому Центрі проходять творчі майстер-класи та курси для дітей, навіть такі незвичайні, як, наприклад, створення пластилінового мультфільму власноруч, а також майстер-класи до Дня народження. Гарний подарунок!
 • Арт-терапія - як це допоможе мені?..
  Творчість - це визначне джерело Вашої енергії до життєвих змін. Ми використовуємо в консультуванні творчість - малюємо, ліпимо та робимо колажі, рухаємось під музику, граємо, працюємо з піском та іншими терапевтичними матеріалами. При всій "дитячості" цих вправ, творчість допомагає виразити важливе і здійснити вибір з опорою на власне розуміння - що ж підійде саме мені в моєму житті найкраще. Ми допоможемо Вам це віднайти.
 • Не знайшли послуги, яка потрібна Вам?
  Будемо дуже вдячні за Ваше звернення на пошту info@psycheya.info Ми запропонуємо або створимо те, що Ви шукаете в сфері психологічної допомоги. З повагою, засновник Сімейного психологічного центру "Психея", Ганна Усатенко

Наші обмеження:

Наші фахівці працюють в класичному психотерапевтичному підході, керуються всесвітньовизнаними етичним положеннями психотерапії, та діють відповідно до внутрішніх правил Центру. Ми не здійснюємо медичні процедури та не використовуєм релігійні практики. Вся наша робота проходить за свідомого вибору клієнта та на його користь.

Громадська діяльність:

Ми беремо участь у житті міської громади Києва та Броварів, проводимо благодійні заходи для дітей та дорослих, щорічні Дні відкритих дверей. Деякі наші фахівці є волонтерами Всеукраїнської психологічної кризової служби www.psyservice.org

Наші послуги детальніше Ви знайдете тут ⇒

ВІдгуки про якість та результати нашої роботи ⇒

Запис на консультацію та інформація про послуги

067  721 3971, 093 792 62 32,

пн-вс, 9.00 — 19.00, адміністратор,

психолог бровары, 

психолог бровары

психолог бровары

 

психолог бровары

дитячий психолог бровары

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *