Тренінги: розробка на замовлення

Наші компетенції

Ми пропонуємо індивідуальні рішення та розробку тренінгів відповідно до потреб Вашої організації або спільноти. Ми маємо більше 10 років досвіду в розробці та впровадженні навчання для дітей, підлітків, молоді, а також для фахівців освіти, соціальної сфери та управлінців.

Ми уважно вивчаємо потреби Вашої команди і добираємо матеріали та вправи, які допоможуть найбільш ефективно провести навчання. Нижче ви знайдете опис, як ми готуємо кожен тренінг.розробка тренінгів

Наше портфоліо

Ось деякі теми, на які ми розробили навчальні програми від кількох годин до дво-триденного тренінгу та оргіназції, для яких ми надавали послуги:

а) для фахівців освіти та соціальної сфери, волонтерів, громадських активістів, батьків:

 • тренінги для вчителів (тренінги для педагогів школи та викладачів), вихователів по ефективній взаємодії з дітьми різного віку, програми педагогічної майстерності, робота з дітьми в стресовому стані тощо,
 • перша психологічна само та взаємодопомога, кризова допомога клієнтам у стані стресу,
 • психологічна робота з дорослими та дітьми, які були учасниками бойових дій, свідками катастроф або масових заворушень,
 • психологічний супровід тимчасово переміщених осіб, біженців з інших країн тощо,
 • психологічна підтримка клієнтів та сімей у складних життєвих обставинах,
 • навички ефективного спілкування в освітній або громадскій організації,
 • тренінги для прийомних сімей, батьків та фахівців, що працюють з ними,
 • тренінги для соціальних працівників, волонтерів та освітян з саморегуляції та попередження емоційного вигорання,
 • тренінги професійного спілкування у колективі, а також в роботі з клієнтами: дітьми, дорослими, сім`ями,
 • інші теми – психологічні аспекти батьківства, соціальної роботи, виховання, освіти, волонтерства тощо.

б) для дітей та підлітків, сімей з дітьми, молодіжних та дитячих груп і класів, на замовлення батьківських комітетів, освітніх закладів, громадських об єднань:

 • тренінг протидії агресі та булінгу в класі або молодіжній групі,
 • тренінг для підлітків про розвиток хлопців і дівчат, про дорослішання, гендерні ролі,
 • тренінг впевненості в собі та навичок спілування,
 • тренінги примирення для класів та колективів, де існує роздрібення на ворожі групи (“кліки”),
 • навички стресостійкості для дітей в ситуаціях оцінювання: зно, атестації, екзамени, співбесіди,
 • тренінги професійного самовизначення, пошуку вакансій та успішного спілкування на роботі для молоді,
 • тренінги професійних навичок для підлітків та молоді, що є волонтерами.

Можлива розробка інших тем: навички спілкування, розвиток особистих якостей, емоційного інтелекту, соціальних вмінь та успішності, примирення та налагодження спілкування у спільнотах, де існують проблеми між учасниками.

Мінімальна кількість тренінгів для дитячих та сімейних груп – два заняття, мінімальна тривалість заняття – по дві години  кожне.

Як замовити тренінг

1. Запит. Зверніться, будь-ласка,  за номером +38 067 7213971 або info@psycheya.info та опишіть Ваші потреби:

 • особливості групи, для якої планується програма: вік, досвід, проблемні ситуації,
 • мета тренінгу та основні навички, яким би Ви хотіли навчити учасників,
 • попередній досвід та навчання учасників,
 • бажані тривалість, періодичність, бюджетні рамки тощо.

2. Угода. Надалі  Вам зателефонує наш представник, щоб уточнити особливості Вашого бізнесу або діяльності, очікування від програми та протягом 3-5 днів ми надамо Вам пропозицію щодо складу тренінгу, вартості, можливої програми та практичного її наповнення: вправи, навички, форма проведення – тренінг, гра, семінар тощо. За потреби, укладаємо договір та письмове завдання до тренінгу.

3. Розробка. Розробка тренінгу передбачає одну чи кілька зустрічей з представниками замовника, щоб зробити нашу програму максимально  ефективною саме для вирішення Ваших питань. Ми маємо багато розроблених тренінгів, але жодного разу не копіюємо наповенення, а розробляємо новий матеріал відповідно до Ваших завдань.

4. Анкетування, зустрічі. Для підготовки до тренінгу нам дуже важливий контакт з учасникам, щоб  познайомитись з ними та їхнім досвідом відповідно до теми, визначити їхні очікування. Як правило, ми проводимо онлайн опитування або роздаємо анкети.  У разі навчання дітей, ми можемо провести анкетування батьків. Якщо є потреба (особливо у випадку тренінгів для вирішення конфліктів), опитування проводиться анонімно, через гугл форму або за допомогою роздрукованих анкет, які учасники вкидають в скриньку без підпису.

5.Тренінг. Всю зібрану інформацію ми враховуємо під час підготовки та проведення програми. Типова структура нашого тренінгу:

 • знайомство, очікування учасників,
 • практичні вправі та дискусії для занурення у тему зустрічі,
 • блоки тренінгу, що включають теоретичну інформацію, вправи на набуття навичок, зворотній зв`язок від учасників та обговорення нового досвіду,
 • рольові ігри, в яких учасники в дружній атмосфері, за підтримки тренера і групи можуть попрактикуватись використовувати нові вміння у типових випадках або в ситуаціях з практики, в яких найчастіше виникали труднощі (типові ситуації ми узгоджуємо із замовниками).

6. Зворотній зв`язок. Після тренінгу протягом тижня ми готуємо зворотній зв язок та подальші рекомендації для замовників: батьків, громадських, освітніх або соціальних установ. За потреби, можливе проведення та обробка заключного анкетування учасників.

7. Підтримка, супровід. З досвіду ми бачимо, що ефект від тренінгу зберігається тривалий час, тільки якщо надавати підтримку учасникам після програми. Тому для дітей, молоді та сімей ми проводимо мінімум два тренінги з інтервалом у часі від одного тижня до шести місяців. Можливі дві різні теми, але на другому тренінгу важливо виділити час, щоб закріпити ефект попередньої програми.

8. Відгуки. Ми відкриті до побажань наших клієнтів та партнерів. Всі відгуки про наші програми оприлюднені та доступні в нашому портфоліо

Ведучі

Розрахунок вартості

Вартість тренінгу залежить від розміру групи та тривалості програми. У вартість також включений час на розробку, зустрічі із замовником, укладання угоди та надсилання пропозиції, анкетування учасників та підготовка зворотнього зв язку, добірка додаткових матеріалів для учасників, що надсилається електронною поштою після тренінгу як супровід.

Розробка тренінгу, який  триватиме до одного дня (7 годин, з 10 до 18 за вирахуванням години обіду) обіймає до 10-12 годин часу, розробка дво-триденного тренінгу потребує15-20 годин часу. Тренінги зазвичай проводить команда з двох ведучих.

Виходячи з вартості розробки, тривалості проведення та обсягу групи, ми визначаємо загальну вартість треннігу та фіксуємо її під час підписання угоди.

Додаткові витрати

Під час розробки програми або після неї іноді потрібні додаткові зустрічі, не тільки із замовниками та учасниками, але й з тими людьми, які мають значення для вирішення Вашого запиту. Наприклад, при підготовці тренінгу для класу на замовлення батьків це може бути  ще класний керівник, вчителі або вихователі тощо. Додаткові зустрічі, за ініціативою замовника, оплачуються додатково, виходячи з вартості 300 грн  – одна година роботи фахівця.

Також замовник може отримати додаткові методичні матеріали, розроблені для супроводу. Розробка і друк таких матеріалів оплачується окремо. У вартість тренінгу не включені оренда приміщення та витрати на кава брейки.

Дізнатися більше про

                                            

Наші контакти:

 • +38 067 721 3971, info@psycheya.info
 • Київ, вул. Хрещатик, 15
 • Бровари, вул.Короленко, 25

розробка тренінгів

розробка тренінгів для вчителів

розробка тренінгівдля вчителів